Artykuły

Złoty Lampart Starosty Lubartowskiego - zgłoś się i zgarnij nagrodę
25-09-2014, 12:15

Ruszył Konkurs „Zaradny, innowacyjny, przedsiębiorczy”. Do dnia 17 października br. przyjmowane są wnioski do siódmej edycji konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie p.n. „Zaradny, innowacyjny, przedsiębiorczy”.

Wniosek  o przyznanie nagrody może zostać złożony przez: burmistrza, wójta, radnego z terenu powiatu lubartowskiego, organizacje i stowarzyszenie działające na terenie powiatu, przedstawicieli mediów oraz samych zainteresowanych. Zgłaszający może złożyć tylko jeden wniosek  o przyznanie nagrody w danym roku. Zgłaszający do konkursu nie ponoszą żadnych kosztów.

Celem konkursu jest uhonorowanie i promowanie tych przedsiębiorców, producentów rolnych oraz producentów żywności, którzy odnoszą sukces ekonomiczny i działają na korzyść swojego otoczenia. Nagrodą w konkursie jest statuetka Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego. Wnioski należy składać w Sekretariacie Starostwa Powiatowego w Lubartowie z dopiskiem „Kandydat do nagrody Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego”.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali z udziałem przedstawicieli różnych środowisk z powiatu lubartowskiego. Laureatami poprzednich edycji konkursu byli: Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” (2008 r.), Drukarnia DAKO (2009 r.), Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz (2010 r.), „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Jedność” w Lubartowie (2011 r.), Bank Spółdzielczy w Lubartowie (2012 r.), Nadleśnictwo Lubartów (2013 r.) .

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów.


Pliki do pobrania: regulamin i wniosek.

Powrót