Artykuły

img Zapraszamy na XXIII edycę Biegu Jezior
23-07-2013, 11:48

W niedzielę 4 sierpnia biegacze opanują Pojezierze Łęczyńsko – Włodawskie za sprawą 23 Biegu Jezior w Uścimowie.

W niedzielę 4 sierpnia biegacze opanują Pojezierze Łęczyńsko – Włodawskie za sprawą 23 Biegu Jezior w Uścimowie.   

Bieg główny rozegrany zostanie na dystansie 4,7 kilometra. Mogą w nim wystartować seniorzy, juniorzy i old boye. Start zaplanowany jest o godzinie 12.00 w miejscowości Krasne Krzywe, meta nad jeziorem Krasne, na terenie ośrodka Riviera. Dla młodzików zostanie przygotowana trasa o długości 2,5 km. Start przy szkole podstawowej o godzinie 12.30 w miejscowości Krasne, meta na terenie ośrodka Riviera. Zbiórka zawodników i przyjmowanie zgłoszeń od godziny 9.00 do 11.30 Krasne Krzywe „Bar Dragon”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i puchary. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w Biegu Jezior.

Impreza odbywa się zawsze w pierwszą niedziele sierpnia. Atrakcyjności dodaje jej również trasa, jaką muszą pokonać sportowcy. Malownicze tereny położone przy jeziorach Krasne i Łukcze przyciągają wielu turystów. Niektórzy z nich decydują się na udział w zawodach, inni pozostają jedynie przy kibicowaniu. Wszyscy, już po ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród mogą wziąć udział w festynie rodzinnym.
 

Powrót