Artykuły

img Mikroprzedsiębiorca roku – szansa dla Twojej firmy.
26-03-2014, 09:26

40 000 złotych i tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez Fundację Kronenberga działającą przy Banku City Handlowy.

Już po raz dziesiąty Fundacja Kronenberga i Bank City Handlowy organizują konkurs dla przedsiębiorców, którzy ciekawe pomysły i idee przekuwają na sukces firmy i jej pracowników. Pula nagród w konkursie to 85 000 złotych. Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu wyłoni zwycięzcę oraz trzy firmy wyróżnione w następujących kategoriach:

Senior – przedsiębiorcy, którzy założyli firmę przed 1 stycznia 2007 roku,

Progres – przedsiębiorcy, którzy zarejestrowali swoją działalność między 1 stycznia 2007 roku a 31 grudnia 2010 roku,

Start – przedsiębiorcy, którzy założyli swoją firmę po 1 stycznia 2011 roku.

Oprócz nagrody głównej Kapituła wyróżni trzy firmy, które otrzymają nagrody w wysokości 15 000 złotych. Przystępując do konkursu należy pamiętać o dwóch warunkach – firma nie może zatrudniać więcej niż 10 pracowników a roczny obrót lub całkowity bilans roczny przedsiębiorstwa nie przekracza 2 milionów euro.

W konkursie oceniane są przedsiębiorstwa tradycyjne (w jednej z edycji tytuł zdobyła firma rodzinna produkująca lody) jak i te nowoczesne. Laureatem poprzedniej edycji konkursu została firma Digital Core Design zajmująca się produkcją układów scalonych. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 kwietnia 2014 roku. Finał konkursu odbędzie się w czerwcu 2014 roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Wicepremier i Minister Gospodarki – Janusz Piechociński.

Kliknij po wiecej informacji

(pk)

Powrót