Artykuły

Konkurs na najciekawsze gospodarstwo agroturystyczne
22-08-2012, 12:28

Jeśli jesteś właścicielem gospodarstwa agroturystycznego masz szansę wziąć udział w konkursie o randze wojewódzkiej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorami konkursu są Urząd Marszałkowski w Lublinie, Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych w Nałęczowie. Zgłoszenia są przyjmowane do 10 października.

Celem konkursu „Na najciekawszą ofertę agroturystyczną w regionie” jest promocja gospodarstw agroturystycznych, gospodarstw gościnnych oraz produktów turystyki wiejskiej z terenu województwa lubelskiego, posiadających atrakcyjną ofertę pobytową dla turystów.

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach:   na najciekawszą ofertę gospodarstwa agroturystycznego, na najciekawszą ofertę gospodarstwa gościnnego oraz na najbardziej innowacyjny produkt turystyki wiejskiej, którego elementem nie jest nocleg.

W konkursie mogą wziąć udział osoby prowadzące działalność w zakresie turystyki wiejskiej z terenu województwa lubelskiego. Jury powołane przez organizatora będzie brało pod uwagę jakość oferowanych usług, innowacyjność oferty oraz wpływ gospodarstwa na podniesienie jakości i konkurencyjności usług turystycznych w gminie i regionie.

Regulamin jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego: www.lubelskie.pl.

Zapraszamy właścicieli gospodarstw agroturystycznych z Powiatu Lubartowskiego do wzięcia udziału w konkursie. Wspólnie promujmy piękno Ziemi Lubartowskiej!

Powrót