Artykuły

img KAPUCYNALIA 2014
18-06-2014, 15:20

Już w sobotę 21 czerwca 2014 r. o godz. 14.00 w ogrodzie braci mniejszych Kapucynów w Lubartowie odbędzie się Festyn Rodzinny Kapucynalia 2014. Impreza dofinansowana została z budżetu Powiatu Lubartowskiego.

Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży m.in. przejażdżki na kucykach i koniach, gry i zabawy, dogoterapia, park linowy, paintball, układanie kostki Rubika na czas, dmuchane zamki, malowanie twarzy dla dzieci, rowery plażowe, mnóstwo smakołyków, koncerty, występy i wiele, wiele innych!

Nadchodzące Kapucynalia są również okazją do przeprowadzenia akcji charytatywnej dla  3-letniej Julki, której grozi amputacja nóżek.

Ponadto Festyn to nie lada gratka dla miłośników sportu, a w szczególności biegania, bowiem już po raz drugi integralną częścią imprezy będzie bieg Pokój i Dobro, który na dystansie 10 kilometrów zgromadzi licznych profesjonalistów i biegaczy-amatorów.

Podczas imprezy wręczona również zostanie nagroda Pax et Bonum. Co roku otrzymuje ją osoba, która w szczególny sposób wciela w życie zasadę pokoju i dobra, pracując na rzecz innych ludzi.

Powrót