Artykuły

img Biesiada 2013: Weź udział w kiermaszu
16-05-2013, 08:38

Zapraszamy do zaprezentowania swojego dorobku na dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie w trakcie tegorocznej Biesiady Czerwcowej.

Od kilku lat nieodzownym elementem Biesiady Czerwcowej są kiermasze ludowe. Przez kilka godzin twórcy ludowi, lokalni artyści, rzemieślnicy i pasjonaci dawnych zawodów będą prezentowali własne wytwory. Bezpłatnie mogą zaprezentować się na kiermaszu nie tylko artyści, ale także Koła Gospodyń Wiejskich, towarzystwa regionalne oraz gospodarstwa agroturystyczne. Wielki jarmark wytworów ludowych odbędzie się już 16 czerwca na dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie.
Na zgłoszenia czekamy do 3 czerwca. Zainteresowani powinni skontaktować się z Referatem Rozwoju Gospodarczego i Promocji:
rozwoj@powiatlubartowski.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 81 854 62 88. Organizatorami Biesiady Czerwcowej są Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie.

 

Tekst Anna Kołodyńska

Powrót